8 подруг Оушена
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...
Страна:
США
Категория:
Скоро в кино
Дата:
21.06.2018
Режиссёр:
Гері Росс
Актеры:
Енн Хетеуей, Метт Деймон, Дакота Фаннінг, Сара Полсон, Хелена Бонем Картер

П’ять років, вісім місяців, 12 днів…і ще більше. Ось як довго Деббі Оушн (Сандра Буллок) розробляла план найбільшого пограбування свого життя.
Вона знає, що для цього потрібна найкраща команда, яку формує зі своєю партнеркою по злочину Лу Міллер (Кейт Бланшетт). Разом вони збирають групу супер-профі: ювеліра Аміту (Калінг), вуличну кишенькову злодійку Констанс (Аквафіна), продавця краденого Таммі (Полсон), хакера Найн Бол (Ріанна) та дизайнерку Роуз (Бонем Картер).
Мета – більш ніж амбітна. Це 150 мільйонів доларів у вигляді діамантів. Але діаманти будуть на шиї всесвітньовідомої акторки Дафни Крюгер (Гетевей), яка має стати головною зіркою щорічного балу Met Gala.
План розроблено, але у команди немає права на помилку, якщо вони хочуть викрасти коштовності і зникнути. У всіх на виду.

Цікаві факти про фільм «8 подруг Оушена» :

— Ремейк фільму Стівена Содерберга «Одинадцять друзів Оушена», який, у свою чергу, був ремейком однойменного фільму 1960 року з Френком Сінатрой.
— В сценарії фільму героїня Кейт Бланшетт повинна стати жіночою версією персонажа Бреда Пітта.
— Задумка зняти жіночу версію «Друзів Оушена» прийшла в голову Мінді Калінг в 2011 році. Передбачалося, що подруг буде всього п’ять.
— Елізабет Бенкс могла зіграти героїню Теммі. Пізніше її місце зайняла Сара Полсон.
— «8 подруг Оушена» вийдуть в прокат в день одиннадцятиріччя фільму «13 друзів Оушена» (2007).